Logowanie


               
Polish English French German Italian Russian Spanish
tety-i-prezentacje-red-160
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

W Salonie

Start Partnerzy
Partnerzy PDF Drukuj Email
Administrator   
poniedziałek, 17 marca 2008 03:54
Odsłon: 32042

 


Portal Architektura Krajobrazu.info współpracuje z wieloma firmami i stowarzyszeniami z zielonej branży. Obejmujemy patronaty medialne nad różnymi konferencjami, akcjami, konkursami.
W przypadku zainteresowania współpracą z Portalem przy organizacji różnego rodzaju przedsięwzięć, bądź objęcia przez Portal patronatu medialnego, prosimy o kontakt z Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

 

Obecnie współpracujemy z:

 

Stowarzyszenie "Zieleń Polska" działa od 2004 roku. Główne cele organizacji to: integracja branży, propagowania idei tworzenia terenów zieleni oraz wprowadzanie standardów projektowania i wykonawstwa zgodnego ze standardami europejskimi. Stowarzyszenie jest jedynym polskim członkiem ELCA - European Landscape Contractors Association.

 

Związek Szkółkarzy Polskich jest największą organizacją szkółkarską w Polsce działąjącą od 1991 roku,  stowarzysza producentów drzew, krzewów i bylin, a także roślin owocowych. Jest członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Szkółkarzy (European Nursery Stock Association)

 

Agencja Promocji Zieleni powołana została przez Związek Szkółkarzy Polskich w 1998 roku, aby promować produkcję szkółkarską oraz popularyzować wiedzę o roślinach i kulturze ogrodniczej w społeczeństwie. Agencja m.in. zajmuje się organizowaniem corocznej wystawy "Zieleń to Życie", opracowaniem i wydawaniem bogato ilustrowanych zdjęciami Katalogów Roślin oraz organizowaniem konferencji i szkoleń.

 

W grudniu 1999 roku powstało Ogólnopolskie Stowarzyszenie Twórców Ogrodów. OSTO jest pierwszą i jedyną w Polsce organizacją powołaną dla Twórców Ogrodów. Twórców pojmowanych szeroko, bo i jako projektantów, jak też budowniczych terenów zieleni.

 

Ekologia.pl - Polski Portal Ekologiczny to platforma serwisów internetowych, skierowanych zarówno do firm, jak i odbiorców indywidualnych, będąca źródłem wiedzy, wiadomości i aktualności a także forum wymiany informacji w zakresie szeroko pojętej ekologii.

 

Dachyzielone.info - Strona e-kwartalnika "Dachy Zielone", nowego internetowego magazynu branżowego na temat dachów zielonych oraz innych, alternatywnych sposobów wprowadzania zieleni na tereny zurbanizowane.  Najważniejszym materiałom towarzyszą streszczenia w językach: angielskim i rosyjskim.

 

 

  

Ostatnio dodane

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11


Książki

News image

Storczyki w mieszkaniu

Targi, szkolenia ...

No current events.