buy doxycycline for dogsbuy ventolin online no prescriptionbuy metformin online cheap dilution of cytokine buy seroquel forms transient buy cipro online move enzymes buy synthroid online pili surface

Logowanie


               
Polish English French German Italian Russian Spanish
tety-i-prezentacje-red-160
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

W Salonie

Start Partnerzy
Partnerzy PDF Drukuj Email
Administrator   
poniedziałek, 17 marca 2008 03:54
Odslon: 25106

 


Portal Architektura Krajobrazu.info współpracuje z wieloma firmami i stowarzyszeniami z zielonej branży. Obejmujemy patronaty medialne nad różnymi konferencjami, akcjami, konkursami.
W przypadku zainteresowania współpracą z Portalem przy organizacji różnego rodzaju przedsięwzięć, bądź objęcia przez Portal patronatu medialnego, prosimy o kontakt z Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

 

Obecnie współpracujemy z:

 

Stowarzyszenie "Zieleń Polska" działa od 2004 roku. Główne cele organizacji to: integracja branży, propagowania idei tworzenia terenów zieleni oraz wprowadzanie standardów projektowania i wykonawstwa zgodnego ze standardami europejskimi. Stowarzyszenie jest jedynym polskim członkiem ELCA - European Landscape Contractors Association.

 

Związek Szkółkarzy Polskich jest największą organizacją szkółkarską w Polsce działąjącą od 1991 roku,  stowarzysza producentów drzew, krzewów i bylin, a także roślin owocowych. Jest członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Szkółkarzy (European Nursery Stock Association)

 

Agencja Promocji Zieleni powołana została przez Związek Szkółkarzy Polskich w 1998 roku, aby promować produkcję szkółkarską oraz popularyzować wiedzę o roślinach i kulturze ogrodniczej w społeczeństwie. Agencja m.in. zajmuje się organizowaniem corocznej wystawy "Zieleń to Życie", opracowaniem i wydawaniem bogato ilustrowanych zdjęciami Katalogów Roślin oraz organizowaniem konferencji i szkoleń.

 

W grudniu 1999 roku powstało Ogólnopolskie Stowarzyszenie Twórców Ogrodów. OSTO jest pierwszą i jedyną w Polsce organizacją powołaną dla Twórców Ogrodów. Twórców pojmowanych szeroko, bo i jako projektantów, jak też budowniczych terenów zieleni.

 

Ekologia.pl - Polski Portal Ekologiczny to platforma serwisów internetowych, skierowanych zarówno do firm, jak i odbiorców indywidualnych, będąca źródłem wiedzy, wiadomości i aktualności a także forum wymiany informacji w zakresie szeroko pojętej ekologii.

 

Dachyzielone.info - Strona e-kwartalnika "Dachy Zielone", nowego internetowego magazynu branżowego na temat dachów zielonych oraz innych, alternatywnych sposobów wprowadzania zieleni na tereny zurbanizowane.  Najważniejszym materiałom towarzyszą streszczenia w językach: angielskim i rosyjskim.

 

 

  

Ostatnio dodane

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11


Książki

News image

Pomocny nie tylko dla projektantów - Katalog róż

Targi, szkolenia ...

No current events.